Wszystko, co uda mi się napisać...

Słowo od redakcji :)

Sight_2017_01_30_093816_990.jpgJestem Ewelina i cieszę się, że tu jesteś :)

Mój blog, to przede wszystkim recenzje-od tego się zaczęło. Po jakimś czasie przywędrowały felietony, bo podobno ktoś lubi czytać to, co piszę. No to piszę :D Wiecie, to chyba za duże słowo: felieton. Zwykłe teksty, zapiski myśli na różne ciekawiące mnie tematy. Zainspirowane życiem, sytuacjami z codzienności.

Trudno mi sprecyzować, jakiego rodzaju książki recenzuję, bo wpadają różne. Najczęściej obyczajowe, kryminały, literatura dziecięca, dramaty psychologiczne, fantastyka. Rzadziej biografie, książki historyczne, bo nie przepadam za tego rodzaju literaturą. Nie szukaj też tu klasyki-bardzo rzadko ją czytam. Co do poezji, to zobaczymy, są pewne plany :D

Krótko o mnie. Jestem dziennikarką, polonistką, przyszłą logopedką (mam nadzieję). Studiuję i mieszkam w Zielonej Górze. To moje ukochane miasto. Myślę, że dobraliśmy się idealnie. Zupełny przypadek, a jednak wybór na całe życie.

Nie jest to typowy blog, na którym recenzje pojawiają się codziennie. Nie czytam już tak dużo, jak kiedyś, z uwagi na brak czasu, czasami chęci. Nie jestem typowym molem książkowym, który będzie wam opowiadał o książkach w zachwycie i uniesieniu, choć nie ukrywam, że zbieram książki i są one dla mnie bardzo cenne. W domu mam ich ok. 500. Pasję książkową dzielę między miłością do zwierząt, miłością do pisania, nową miłością do ćwiczeń, pracą i studiami. Blog jest dla mnie odskocznią i sposobem na zapamiętywanie książek, z którymi spotkałam się w życiu. Felietony były i będą czymś, co sprawia, że część emocji ulatuje wysoko, sarkazm przejmuje dowodzenie, a zdrowy rozsądek idzie spać :) 

Mam nadzieję, że jakoś odnajdziesz się w tym miejscu. Niezbyt idealnym przecież :)

E.

Kontakt:

e-mail: ewelina_kabzinska@interia.pl

Instagram: http://photollow.com/UserMedia/2055300835

Facebook: https://www.facebook.com/ewelina.kabzinska

Google+: https://plus.google.com/u/0/104328384242323432886/posts